Бріф: Розробка Веб-сайту

Розробка сайту починається з заповнення бріфу, або попередньої анкети. Бріф допомагає Вам сформулювати вимоги до проекту, а нам - зрозуміти, як виконати ці вимоги найкращим чином.

Заповніть всі поля на цій сторінці і натисніть «Відправити бріф».

Опишіть суть проекту

Це новий сайт або редизайн існуючого? Якщо мова йде про редизайн, ми б хотіли ознайомитися з існуючим сайтом і дізнатися, що саме б Ви б хотіли змінити.

ДО ЯКОГО ТИПУ ВИ Б ВІДНЕСЛИ РОЗРОБЛЮВАНИЙ САЙТ?

Вкажіть, до якого типу Ви б віднесли замовлений сайт. Якщо сайт покликаний вирішувати кілька завдань, можна орати кілька пунктів одночасно.

ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИ ХОТІЛИ Б ДОСЯГТИ?

Які завдання має вирішувати майбутній сайт? Будь-ласка, зазначте всі пункти, які мають для вас значення

ЯКІ РОЗДІЛИ ПОВИННІ БУТИ НА ВАШОМУ САЙТІ?

Зазначте розділи, які повинні бути на вашому сайті.

РОЗКАЖІТЬ ПРО БРЕНД, ДЛЯ ЯКОГО РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ САЙТ

Як називається ваша компанія? Чи існують повний та короткий варіанти назви, різні мовні версії? Якщо у вас є сформульована місія компанії і слоган, бажано вписати їх тут.

НА ЯКУ АУДИТОРІЮ РОЗРАХОВАНО ВАШ САЙТ?

Розкажіть про аудиторію, на яку розраховано ваш сайт. Це фізичні особи або корпоративні клієнти? Які їх головні географічні, вікові, соціальні, поведінкові ознаки?

ЯКІ У ВАС Є МАТЕРІАЛИ ЗА ЦИМ ПРОЕКТОМ?

НАВЕДІТЬ ПРИКЛАДИ САЙТІВ, ЯКІ ВАМ ПОДОБАЮТЬСЯ

Вкажіть сайти, які, на вашу думку, успішно вирішують завдання, подібні до зазначених Вами вище. Перерахуйте сайти конкурентів, якщо вони є. Чи є сайти, які подобаються вам з візуальної точки зору - не обов'язково у вашій галузі? Що саме в них ви вважаєте вдалим?

МОВА САЙТУ

ВАШІ КОНТАКТНІ ДАНІ *

Вкажіть канал зв'язку для подальшого обговорення проекту

Вгору