Корпорація

Компанія СуперГерої адаптує сучасні рекламні інструменти і засоби комунікації індивідуально під кожного клієнта створюючи при цьому унікальний контент. Як в реальному, так і в цифровому просторі ми працюємо з усіма актуальними медіа-каналами для розширення можливостей наших клієнтів.

СуперГерої безпреривно стежать за світовими тенденціями поєднуючи креативність, технології та стратегію для створення і психологічного зв'язку з вашим брендом, тим самим допомагаючи залучати і надихати вашу аудиторію.

Брендинг

СуперГерої - це візуальні акробати, брокери емоцій, цифрові архітектори і майстри в створенні виняткових і незрівнянних подій. Наша багатогранна команда працює для сучасного покоління неймовірно динамічних компаній, брендів, інновацій та заходів. Оскільки ми керуємося нашим пристрасним підходом до справи, кожну задачу ми приймаємо з усією відповідальністю, самовіддачею і ентузіазмом. Подібно пікселям цифрового зображення, ми пишаємося кожною деталлю нашої роботи.

render.ua

render.ua

Це візуальні акробати, брокери емоцій, цифрові архітектори і майстри

Наша багатогранна команда працює для сучасного покоління неймовірно динамічних компаній, брендів, інновацій та заходів. Оскільки ми керуємося нашим пристрасним підходом до справи, кожну задачу ми приймаємо з усією відповідальністю, самовіддачею і ентузіазмом. Подібно пікселям цифрового зображення, ми пишаємося кожною деталлю нашої роботи.

Підрозділи

Брендинг та Веб дизайн

www.superheroes.ua

3D. VR. Візуалізація. Архітектура.

www.render.ua

info@render.ua

Адреса

вул. Рейтарська, 25, Київ, місто Київ

Зв'яжіться з нами:
+380672400000
Вгору