fbpx
D.Clinic

D.Clinic

Багатопрофільна медична клініка D.Clinic створена, щоб кожен пацієнт міг почуватись у надійних руках та повністю довіряв своєму лікарю. D.Clinic — це команда небайдужих

українських підприємців з активною громадянською позицією. Вони в реальному житті зіткнулися з проблемою хронічної ниркової недостатності (ХНН), тому знають із власної практики, що людина з цим діагнозом змушена щодня проходити більше кіл пекла, ніж у поемі Данте «Божественна комедія». З 2014 року вони ретельно збирали кращу команду лікарів, занурювались в усі нюанси роботи діалізних апаратів і боролися з бюрократичною державною машиною «відкатів» серед чиновників. У результаті вдалося створити приватний центр для хворих на ХНН.

І головне, що це тільки початок. Для ефективного просування послуг клініки, наша агенція розробила бренд D.Clinic з нуля, включаючи дизайн, стратегію та рекламну кампанію.

Символ та шрифти

Основний профіль клініки — лікування діалізних пацієнтів. D —діаліз, D — довіра, D — допомога, D — домашній затишок, D — та навіть диво.

НАПИС

 Назву виконано шрифтом класу гротеск. Відмінною рисою даного сімейства шрифтів є відсутність зарубок, що вигідно збільшує виразність, читабельність і привертає увагу.

ФІРМОВИЙ ЗНАК

 Символ складається з двох елементів, являє собою орнаментальне поєднання обрису пігулки — символу професійної діяльності та образу серця — символу любові до своєї справи та пацієнтів.

Логотип D.Clinic

Логотип D.Clinic складається з напису — шрифтового написання назви клініки та фірмового символу (знаку). Для кращого сприйняття логотип виконаний в лаконічній стилістиці. Гротескний шрифт назви гармонійно поєднується зі знаком.

Основною версією логотипу D.Clinic є вертикальна комбінація напису та фірмового знака, відцентрованих один над одним. Ця версія використовується стандартно для всіх онлайн і оффлайн комунікацій.

У разі, якщо таке розміщення неможливо, використовують горизонтальне відображення: зліва — знак, а після нього — назва клініки.

Контакти

Супергерої на зв`язку

ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly