fbpx
Liberty Residence

Liberty Residence

Наша агенція почала роботу з ЖК Liberty Residence в червні 2020 з великим задоволенням, тому що наші цінності багато в чому збігаються з цінностями цього бренду.

 

Liberty Residence — це резиденція свободи у всіх сенсах і проявах. Це істинно клубний будинок для людей, що цінують комфорт і особистий простір

Логотип

Базовий варіант логотипу є назва Liberty Residence, виконана шрифтом із зарубками класу Transitional Serifs, що поєднує риси шрифтів старого стилю, характерних для письма широким пером, і елементи шрифтів нового стилю, форма яких пов’язана з особливостями процесу гравіювання по металу.

 

Доповнює логотип подвійна рамка різної товщини, навколо шрифтової частини, виконана в формах, які повторюють елементи класичної архітектури.

Клієнт Liberty Residence — це людина, чий lifestyle передбачає клубність, камерність, особистий простір. При цьому він хоче жити в історичному центрі Києва. І на менше він не згоден! Саме на таких людей орієнтований візуальний контент, образи та графіка, які зробили Superheroes.ua.

Сайт

Для ЖК ми розробили концепцію і позиціювання бренду, створили сайт

liberty-residence.kiev.ua, логотип, брендбук, дизайн поліграфії та всі інші елементи візуального оформлення та фірмового стилю.

Контакти

Супергерої на зв`язку

ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly