fbpx
Офіційна айдентика міста Київ

Офіційна айдентика міста Київ

Київ – колоритне і контрастне місто, що органічно поєднує у собі старовинну архітектурну велич і сучасну інфраструктуру.

Для нас Київ – це насамперед яскраве місто зі своїм характером і славетним минулим, що відбилось на численних історичних пам’ятках. Окутане фольклорними легендами і переказами, це місто вабить до себе знову й знову.

Саме таке сприйняття і лягло в основу ідеї при розробці офіційної айдентики міста Київ. Ми вирішили поєднати у логотипі минуле і сучасне, а ще додати побільше барв і варіацій.

“Ви повернетеся до Києва знову”

Так, основа логотипу – це літера “К”, але не така, як в абетці, а у сучасному виконанні: у вигляді знаку зворотного перемотування на плеєрі.

Ми щиро переконанні у тому, що у Київ просто неможливо не закохатися з першого погляду, тому базисом ідеї стала фраза: “Ви повернетеся до Києва знову”. Також ми прагнули показати багатство і розмаїття цього прекрасного міста. І це вилилось у велику кількість варіацій логотипу, де представлено багатство палітри кольорів і розмаїття символічних зображальних елементів.

Використання логотипу та айдентики

на вулицях Києва

Уже більш як 10 років тому, 25 листопада 2010, ми презентували наш проєкт киянам. І нас підтримали як пересічні українці, так і великі організації, як-от: Новий Канал, Телеканал Інтер, КорреспонденТ, KyivPost, Davidoff, Історії Успіху, Комітет громадського контролю ЧЄ 12, ФРТУ, Кінотеатр Київ.

Сувенірна продукція

У результаті логотип вийшов лаконічним, але водночас змістовним. Він є універсальним і гарно виглядає на будь-якій поверхні та матеріалі. Він використовується на різноманітній сувенірній продукції (чашки, фляги, обкладинки, сумки, футболки, гаманці тощо).

І ми раді, що наш логотип полюбився киянам 🙂

Контакти

Супергерої на зв`язку

uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом