fbpx
https://superheroes.ua/wp-content/uploads/2022/08/blog_for_site_1.jpg

Superheroes. отримали Red Dot Design Award

Міжнародна маркетингова агенція Superheroes. отримала престижну нагороду Red Dot Design Award за бренд айдентику Merman’s

Red Dot Design Award — це “Оскар” у сфері дизайну, яку Superheroes. отримали «з першого пострілу», адже за 14 років існування агенції вперше подали заявку до Red Dot та відразу отримали нагороду в категорії Brands & Communication Design 2022.

Для Superheroes — це дуже важлива відзнака, як з точки зору оцінки професіональності команди, так і в якості приємних спогадів про спокійний 2021 рік, коли ми вели маркетингові, а не реальні війни.

Бренд Merman’s однай з наших багатьох робіт за минулий рік, але вона посідає своє заслужене місце серед супербрендів нашої агенції.

Розробка бренду Merman’s для найбільшої в Європі української ферми креветок, тривала майже 6 місяців. І, як виявилось, результат був вартий витраченого часу.

До появи бренду Merman’s в українців ніколи не було можливості споживати свіжу креветку. Вона мандрує до нас з далекого зарубіжжя, і доставити її свіжою просто неможливо. Але у 2021 році в селі Прогресівка Миколаївської області був створений найбільший в Європі та єдиний в Україні промисловий розплідник морських безхребетних – креветки Penaeus Vannamei, найпопулярнішого у світі виду, відомого як «Королівська креветка». Свіжість та натуральність стали фундаментом айдентики бренду.

Ключовим бренд-символом, який органічно доповнює шрифтовий напис бренду, стала та сама “Королівська креветка”. В основному логотипі вона виконує роль апострофу та бере участь в стилізації літери “М”
(її адаптація повторює форму хвоста креветки). А на носіях, де основна версія лого не може бути використана — креветка використовується як його повноцінна альтернатива..

Темно-блакитні кольори бренду створюють відчуття глибоких морських просторів – природного середовища Penaeus Vannamei, у якому мешкають добре впізнавані істоти.

Основними елементами айдентики є ілюстрації морської підводної флори та фауни. Виконані ілюстрації в мінімалістичному стилі та повторюють принципи стилістики та побудови логотипу — креветки в ролі апострофу. Сітка — основний інструмент рибальства, також знаходиться серед важливих графічних елементів та використовується у комбінації з основними елементами айдентики або в якості фону.

Дизайнерів Superheroes. так і хочеться порівняти зі снайперами, що мають гвинтівку з лазером і влучають прямісінько в Червону Точку.

ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly