fbpx
Про нас

Хто ми?

Давайте знайомитись! Ми — Супергерої, консорціум з декількох агенцій. Саме тому у нас не одна суперсила, а кілька: маркетинг, брендинг, дизайн, сайти, івенти — і все це з ефективним творчим підходом. З 2008 року ми стоїмо на варті українського бізнесу. У своєму портфелі маємо безліч успішно реалізованих кейсів, про деякі з яких розповідаємо на цьому сайті. Це проєкти з абсолютно різних ніш, з різними вирішиними завданнями, але всі цікаві. Запрошуємо ваш бізнес опинитися у цій гідній компанії.
about us image

Поціновувачі коміксів знають, що супергерої об’єднуються в команди, коли потрібно максимально мобілізуватися. У кращих традиціях коміксів в один консорціум об’єднались кілька незалежних агенцій. Це маркетингова агенція «Superheroes» та діджитал агенція «Superheroes DGTL».

about us image

За 13 років на ринку ми зрозуміли, що запит клієнта і реальні потреби його бізнесу можуть значно відрізнятися. Хтось приходить за логотипом «на вчора», а насправді потребує глибокого опрацювання бренду і розробки повноцінної стратегії. Вузько направлені фахівці не можуть це побачити, обґрунтувати певні рішення клієнту і направити його увагу на реальні потреби бізнесу. Після об’єднання в консорціум з’явилася можливість залучати до обробки кожного запиту замовника фахівців різного профілю і показувати найкращий для конкретного випадку результат.

about us image

Формат консорціуму дозволяє максимально мінімізувати витрати виробництва. Клієнт отримує результат швидше і за більш доступною ціною, ніж будь-де. Це можливо шляхом того, що кожен учасник працює у тій сфері, де зміг досягти найвищого рівня майстерності і здатен найкращим чином закривати відповідний фронт робіт, працюючи над спільними проєктами.

Раніше бізнесу потрібно було довго і ретельно обирати собі підрядників під різні потреби, кожного з них окремо брифувати, контролювати, а потім ще й синхронізувати роботу всіх цих «лебедів, раків і щук». Тепер консорціум проводить аналіз бізнесу, виявляє його потреби для росту і закриває фронт робіт в усіх напрямках скоординовано, якісно, ​​швидко, адаптуючись під бюджет замовника.

about us image

Ну а до кого ж ще? Коли стоїть завдання народження або позиціонування бренду, просування або зміцнення компанії, не варто обирати: досвід або «свіжа кров», бюджетно або красиво «за всі гроші світу»? Це ж ваш бізнес, ваша дитина. Які можуть бути компроміси?!! Краще від однієї команди одразу отримати комплексну підтримку:

  • колосальний 13-річний досвід роботи на різних ринках;
  • інноваційні маркетингові інструменти;
  • власну масштабну технічну базу для реалізації будь-якої ідеї в онлайні та офлайні.

«На менше я не згоден!» Клієнт з таким запитом – улюблений клієнт Супергероїв.

портфолІо

Super Історія

Проєкти та кейси
ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly