fbpx
DJ Lutique

DJ Lutique

До нас звернувся музикант Влад Чехович, відомий як Dj Lutique. Свій особистий бренд він будував 20 років. Його ім’я багато років на слуху: одні тільки ремікси на пісні Алли Пугачової облетіли весь СНД, а в Україні він виступав на всіх відомих майданчиках.

 

Але світ змінюється і спілкування з замовниками показало Владу, що уявлення про його діяльність неповне. Мало хто знав, що він пише музику та аранжування багатьом українським зіркам. І до нас він звернувся саме за тим, щоб додати у картину свого особистого бренду відсутні елементи пазла.

Створення сайту

Ми створили логотип, фото і відеоконтент, та абсолютно новий сайт djlutique.pro. На ньому ми зібрали в одному місці всю інформацію про артиста, його досягнення, написані та спродюсовані треки, мікси, лайви, сет-листи, кліпи, новини, графік гастролей.

 

Сайт став візитівкою, яка за лічені секунди справляє враження на букера, арт-директора або клієнта. І як наслідок, почалося збільшення продажів його послуг як діджея, так і саундпродюсера.

 

Dj Lutique,

музикант, композитор, саундпродюсер:

«Використовувати сайт як візитівку діджея дуже логічно: я ж не майстер манікюру, щоб давати свій інстаграм, і не рекламне бюро, щоб слати на пошту важкі презентації. Спілкування з замовниками стало в рази простіше: тепер можна всіх відправляти на сайт. В результаті час між першим контактом — дзвінком людини, що просто цікавиться, і безпосередньо замовленням значно скоротився».

Медіа ресурси

Завдяки живій стрічці інстаграм, вбудованій у сайт, активний та в постійному русі @djlutique стає ще ближчим до своїх прихильників.

 

Створюючи музику, артист висловлює, реалізує та віддає частину себе. Музика для @djlutique це не просто інструмент спілкування з прихильниками. Це його світ, в який він запрошує всіх. А тепер і з постійним доступом через вбудовані на сайті архіви радіошоу, живих виступів та готового музичного матеріалу.

Динамічність творчості та образу життя артиста, разом з вимогами сьогодення до візуального контенту, як інструменту діалогу з прихильниками, потребували реалізації на сайті. Тому окрім переходу до соціальних профілів @djlutique, на сайті є можливість перегляду живих виступів, останніх кліпів та відеооглядів.

 

Створюючи сайт, потрібно було не тільки візуалізувати нічний образ життя та творчості @djlutique, що ми й зробили, дотримуючись темних відтінків. Але й передати ті приємні емоції, хвилі позитиву та незабутні враження, які несе кожен виступ або вечірка за участі артиста, з чим вдало впоралися яскраві кольори відповідних елементів.

Контакти

Супергерої на зв`язку

ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly