fbpx

ПОСЛУГИ

Дизайн

Дизайн – мовчазний посол вашого бренду.

Сьогодні за кожним успішним продуктом стоїть сильний бренд. Щоб виділитися з-поміж конкурентів, компанія повинна бути унікальною та відомою для клієнтів. Якщо ви думаєте, що лише маркетологи виконують основну роботу з брендингу, то сильно помиляєтесь. Значну роль для візуальної ідентифікації бренду відіграють професійні дизайнери.

Бренд – унікальний дизайн, знак, символ, які використовуються для створення образу, що ідентифікує продукт та відрізняє його від конкурентів. Іншими словами, бренд – уявлення, яке люди мають про компанію чи продукт. Висока ідентичність бренду будується на високому рівні довіри споживачів та якості самого продукту. Якщо у вас є бренд, і вам потрібно робити безліч макетів і рекламних матеріалів, веб дизайн ви можете замовити в агентстві Superheroes.

Чим виділяється наша студія веб дизайну серед конкурентів? Чому саме у нас варто замовити верстку сайту?

Для відтворення вашого фірмового стилю дизайнери не лише працюють над естетичним оформленням елементів бренду, а й вивчають деталі бізнес-цілей вашого проекту. Перш ніж фахівці починають працювати над візуальною частиною, їм необхідно вивчити характер, який компанія хоче показати клієнтам. Дизайн бренду без цих знань подібний до малювання портрету за фотокарткою. Можна зробити правильну копію, але робота залишиться бездушною. Подібна історія і з брендингом. Якщо дизайнер не має уявлення про специфіку компанії, її унікальність, розробка веб дизайну не може ідентифікувати ваш бренд.

Також треба зробити цю історію читабельною та зручною для користувача. Наші спеціалісти знають, наскільки важливо замовити UI-UX дизайн сайту та наскільки це впливає на рівень задоволення клієнта, а отже і на продажі.

Коли цілі поставлені, унікальність компанії визначена, дизайнери переходять до досліджень ринку та потенційних конкурентів. Цей етап необхідний для всіх видів дизайнерських робіт. Він допомагає зануритися в середовище бренду і зрозуміти ключові особливості для досягнення успіху, адже дизайн бренду не є чистим мистецтвом – не можна покладатися виключно на почуття стилю і талант.

 

Роль дизайну у візуальній ідентифікації бренду

Візуальна ідентифікація бренду – втілення його індивідуальності та зв’язок з аудиторією. Графічний дизайн в айдентиці використовує візуальні елементи, які передають фірмовий стиль і створюють зовнішність бренду. Айдентика може розказати історію компанії передати емоції та досвід.

Візуалізація бренду – складна ніша, яка потребує широких знань. Дизайнер працює з будь-якими носіями візуальної інформації: реклама, упаковка, інформаційні матеріали. Кожен етап розробки візуальної айдентики може включати десятки й сотні дизайнерських задач.

Команда Супергероїв створила свій унікальний підхід до вирішення складних брендингових задач, який ґрунтується на комплексному підході до візуальної складової бренду з урахуванням специфіки послуги або пропонованого товару, тенденцій на ринку та потреб цільової аудиторії. Задача нашого сервісного агентства – зрозуміти, чому віддають перевагу сучасні споживачі на ринку товарів та послуг, проаналізувати конкурентне середовище і грамотно ідентифікувати ваш продукт.

Ми надаємо такі дизайнерські послуги:

  • графічний дизайн;
  • UI-UX дизайн;
  • веб розробка дизайну сайту в рамках фірмового стилю;
  • верстка сайтів і програмування.
UI-UX дизайн
Кожна людина щодня взаємодіє з різною кількістю інтерфейсів. Ви переходите за посиланням на сайт чи робите свайп на екрані смартфону – усе це інтерфейси, за допомогою яких ви взаємодієте з певним механізмами.
Веб розробка дизайну сайту в рамках фірмового стилю
Розробка сайтів включає в себе аналіз бізнесу, структури і послуг, аналіз ринку і пропозиції зі створення сайту як інструменту, що продає.
Ми працюємо з клієнтами, для яких сайт як інструмент може вирішувати різні питання.
Верстка сайтів і програмування
Верстка – перетворення макетів, створених у графічних редакторах, за допомогою спеціальних кодів на сторінки для перегляду в браузері. Без верстки макет сайту залишиться просто картинкою – красивою, але не функціональною.

Додаткові послуги

Контакти

Супергерої на зв`язку

ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly