fbpx
Про нас

Хто ми?

Давайте знайомитись. Ми Супергерої – консорціум з декількох агенцій. Саме тому у нас не одна суперсила, а кілька: маркетинг, брендинг, дизайн, сайти, івенти – і все це з ефективним творчим підходом. З 2008 року ми стоїмо на сторожі українського бізнесу. У нас в портфелі безліч успішно реалізованих кейсів. На цьому сайті ми розповідаємо про деякі з них. Це проекти з абсолютно різних ніш, з різними вирішеними завданнями, але всі цікаві. Запрошуємо ваш бізнес опинитися в цій гідній компанії.
about us image

Любителі коміксів знають, що супергерої об’єднуються в команди в ті моменти, коли потрібно максимально мобілізуватися. У кращих традиціях коміксів в один консорціум об’єднались кілька незалежних агенцій. Це маркетингове агентство «Superheroes», мультисервисна event-компанія «Idealsecrets», креативне брендингове агентство «A.S.A.P» та діджитал-агентство «Kommuna».

about us image

За 12 років на ринку ми зрозуміли, що запит клієнта і реальні потреби його бізнесу можуть значно відрізнятися. Хтось приходить за логотипом «на вчора», а насправді, потребує глибоке опрацювання бренду і розробку стратегії. І вузькі фахівці не можуть це побачити, обґрунтувати клієнту і направити його увагу на реальні потреби бізнесу. Після об’єднання в консорціум з’явилася можливість залучати до обробки кожного запиту замовника фахівців різного профілю і видавати найкращий для конкретного випадку результат.

about us image

Формат консорціуму дозволяє максимально мінімізувати витрати виробництва. Клієнт отримує результат швидше і за більш доступною ціною, ніж будь-де. Це можливо за рахунок того, що кожен учасник працює в тій сфері діяльності, де він досяг найвищого рівня майстерності, і закриває найкращим чином відповідний фронт робіт над спільними проектами.

Раніше бізнесу потрібно було довго і ретельно обирати собі підрядників під різні потреби, кожного з них окремо брифувати, контролювати, а потім ще й синхронізувати роботу всіх цих «лебедів, раків і щук». Тепер консорціум проводить аналіз бізнесу, виявляє його потреби для росту і закриває фронт робіт в усіх напрямках зкоординовано, якісно, ​​швидко, адаптуючись під бюджет замовника.

about us image

Ну а до кого ж ще? Коли стоїть завдання народження або позиціонування бренду, просування або зміцнення компанії, не варто обирати: досвід або «свіжа кров», бюджетно або красиво «за всі гроші світу»? Це ж ваш бізнес, ваша дитина, які можуть бути компроміси?!! Краще від однієї команди одразу отримати комплексну підтримку:

  • колосальний 12-річний досвід роботи на різних ринках;
  • інноваційні маркетингові інструменти;
  • власну масштабну технічну базу для реалізації будь-якої ідеї в онлайні і офлайні.

«На менше я не згоден!» Клієнт з таким запитом – улюблений клієнт Супергероїв.

портфолІо

Super Історія

Проєкти та кейси
uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом