fbpx

ПОСЛУГИ

Брендинг

Бренд – асоціації, які викликає компанія, товар чи послуга у споживача. Ці асоціації базуються на певних кольорах, логотипі, назві компанії чи товару.

Брендинг – процес створення бренду, важливий ідентифікатор вас та вашого бізнесу на ринку. Від того, який вигляд має ваш бренд, як він звучить, який він на смак, залежить його майбутнє і фінансовий успіх.

Брендинг компанії складається з багатьох етапів – від створення продукту до просування реклами. Просування бренду в першу чергу залежить від аудиторії, яка буде його підтримувати і сприяти підвищенню впізнаваності.

Основна мета брендингу – створення впізнаваності продукту, підвищення попиту споживачів на товари чи послуги, популяризація бізнесу та створення лояльності аудиторії до бренду.

Наше брендингове агентство працює над удосконаленням продукту, перевіряє, чи відповідає він актуальним вимогам ринку, а також підвищує престижність бренду.

Вже 12 років корпорація Superheroes розробляє і супроводжує бренди на ринку України, Європи та США. Ви можете замовити брендинг, що включає такі послуги:

  • аналіз конкурентів;
  • макетування мокапів з урахуванням UI-UX дизайну сайтів;
  • розробка гайдлайнів;
  • розробка брендбуку;
  • розробка айдентики бренду;
  • розробка логотипу та фірмового стилю компанії.

Компанії, що піклуються про майбутнє, ще на етапі заснування та становлення продумують фірмовий стиль, айдентику, логотип в яких відображені унікальні торгові переваги продукту компанії. Такий підхід відображається на позиціонуванні та якісно виділяє продукт бренду серед конкурентів.

Щоб не втратити напрямок бренду в плином часу, дизайнери корпорації Супергероїв створюють унікальний Брендбук за яким ви можете розвивати візуальний ряд бренду, дотримуючись однієї лінії в відображенні на сайті, етикетках чи навіть документації. Клієнт завжди знайде саме ваш продукт на полиці супермаркету, ваш сайт чи профіль в соціальних мережах.

Аналіз конкурентів
Розробка кожного бренду не відбувається просто так, а базується на міцному аналітичному фундаменті. З аналізу ринку, конкурентів та потенційної цільової аудиторії починається створення бренду.
Макетування мокапів із використанням брендингу
Перед командою супергероїв часто стоїть задача комплексної розробки персонального бренду, що включає неймінг, розробку логотипу, айдентики, сайту компанії.
Розробка гайдлайнів
Гайдлайн – своєрідний путівник по елементах фірмового стилю. Але насправді, це – дещо набагато цінніше. Гайдлайн допомагає зрозуміти, яке обличчя у вашого бренду, і як бізнес презентує себе клієнту.

Додаткові послуги

Контакти

Супергерої на зв`язку

ua
Superheroes.
Superheroes.
Leave a request
And our specialist will contact you shortly